logo  NORMA BG
PRODUCENT ARTYKUŁÓW PROPAGANDOWYCH
  Strona Główna |   Przepisy  | O Firmie | Regulamin | Kontakt

MASZT NA FLAGI

maszt na flagi

Maszt flagowy ogrodowy - flaga wznoszona jest linką prowadzoną na zewnątrz masztu przez obrotową głowicę do knagi, na której wiąże się linkę. Flaga swobodnie powiewa na wietrze. Tani maszt flagowy do użytku domowego.
Maszt flagowy domowy - "Baner" to maszt z obrotowy poziomym ramieniem na szczycie masztu umożliwiającym pełną ekspozycję flagi również w bezwietrzne dni - ramię przytrzymuje bowiem flagę przez cały czas rozpostartą.

Każdy maszt wykonany jest z wysokiej jakości aluminium i składany z elementów o długości 160cm i średnicy 5cm. Elementy łączą się ze sobą na zasadzie wcisku z zatrzaskiem, który zabezpiecza je przed rozłożeniem. Maszt 6m. składa sie z 4 elementów, maszt 4,8m. z 3 elementów. Paczka z masztem ma 1,9 m długości.
Zastanawiasz się, jak wykorzystać Maszty ?
Możesz to zrobić na kilka sposobów. Maszty są wyjątkowo uniwersalne, łatwo można zmieniać ich wysokość, a także wybrać odpowiedni dla siebie sposób zawieszania flagi (standard lub banner).

Do stałej ekspozycji - tuleja montażowa (montaż w betonie), do ekspozycji przenośnej - targi, wystawy, spotkania - stopa wkręcana - dopłata: +50 zł+vat. Maszty dostarczamy zawsze z kompletem wyposażenia do zawieszenia flagi.
flagi: głowica obrotowa, obejmy1, linka, obciążnik, knaga, tuleja montażowa.
maszt 6,4 m. wysokości cena: 470 zł+vat
maszt 4,8 m. wysokości cena: 440 zł+vatMASZT TELESKOPOWY - PRZENOŚNY

maszt flagowy przenośny

Składany maszt teleskopowy o dł. od 1,8m. do5,8m. Wyposażony w obrotową głowicę z ozdobnym zwieńczeniem, ramię na flagę (do 1,5m.), wężyki przytrzymujące flagę, obciążnik. Do wyboru trzy rodzaje stóp.
1,8-4,3 m. 440 zł+vat (bez stopy)
1,9-5,8 m. 490 zł+vat (bez stopy)

stopa najazdowa cena:79zł.+vat podstawa z płaskownika cena:157zł.+vat stopa wbijana cena: 79zł.+vat
maszt flagowy teleskopowymaszt fasadowy

Fasadowy maszt na flagi KLIKNIJ