logo  NORMA BG
PRODUCENT ARTYKUŁÓW PROPAGANDOWYCH
  Strona Główna |   Przepisy  | O Firmie | Regulamin | Kontakt

TABLICE URZĘDOWE

tablica urzedowa z godłem urzedowym

Zestaw tablic urzędowych Każdy urząd, szkoła czy inna instytucja publiczna zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów musi być oznaczona zewnętrzna tablicą urzędową i godłem państwowym na frontowej ścianie. Najczęściej są to właśnie tablice emaliowane. Znajdują się tam od lat, ciągle takie same, niezniszczone.

EMALIOWANE TABLICE URZĘDOWE 

tablica urzędowa KPRM

Tablice urzędowe są tak trwałe, ponieważ wykonane w emalii. Każda tablica wykonana jest wyłącznie metodą "ręczną", od wycinania w kawałku metalu, poprzez nadawanie mu specjalnego wypukłego kształtu, nakładanie kolejnych warstw farb emalierskich, aż po wypalanie w temperaturach 800-900°C. Tablice emaliowane wybierają Klienci którzy chcą mieć produkt bardzo trwały oraz estetyczny. Wymiary tablic dostosowane są do przepisów.

emaliowana tablica urzedowa

Emaliowane tablice urzędowe to produkt najwyższej jakości. Zarówno tablica jak i napisy wykonane są techniką emalierską. Stosujemy grubą blachę stalową, która następnie jest tłoczona i pokrywana wyjątkowo odpornym szkliwem (można ją myć wszystkimi rozpuszczalnikami w przypadku wandalizmu). Cena obejmuje tablice emaliowaną i wypalaną piecowo + projekt zgodny z obowiązującymi przepisami. Otwory zabezpieczone mosiądzem. Żywotność emaliowanej tablicy urzędowej to nawet 100 lat.
Cena zależna od wielkości i ilości treści. Standardowe tablice: 160-288 zł.+vat.

TABLICE URZĘDOWE - EMALIOWANE + FOLIA

tablica urzedowa US

Tańszym rozwiązaniem jest wypukła tablica emaliowana, lecz z napisem wykonanym z foli.
Stosujemy folię wysokiej jakosci, żywotnośc takiego napisu to ok. 7-10 lat.
Cena tablicy urzędowej (folia) zależna od wielkości, zazwyczaj: 120-190 zł.+vat. Rozporządzenie Rady Ministrow z 1955, w sprawie tablic urzędowych


TABLICE  URZĘDOWE z PCV

tablica urzędowa pcv

Tablice urzędowe na PCV
PCV spienione w kolorze czerwonym. Tablice urzędowe wykonane z PCV spienionego. Napisy wykonane z wysokiej jakości białej folii samoprzylepnej. Przykładowa tablica urzędowa dla komornika sądowego. Projekty przygotowujemy gratisowo.


EMALIOWANE  GODŁO  OWALNE

tablica urzedowa, godło owalne

SYMBOL GODŁA NAZWA
PRODUKTU
WYMIAR
wys./szer.
CENA NETTO GODŁA CENA DOSTAWY TERMIN DOSTAWY
GO-1 Godło owalne 40x30 cm. 165 zł.+vat 19 zł.+vat 1-10 dni
GO-2 Godło owalne 50x40 cm. 190 zł.+vat 19 zł.+vat 1-10 dni
GO-3 Godło owalne 60x50 cm. 279 zł.+vat 24 zł.+vat 1-10 dni
Tk-4szt. Osłonki plastikowe 1,5x0,5 cm. 5 zł.+vat - -

Urzędowe godło owalne: Wszystkie urzędy oraz jednostki administracji publicznej, szkoły, sądy, jednostki wojskowe, itd. powinny umieszczać na budynkach swoich siedzib tablice z godłem, które powinny mieć kształt owalny w układzie pionowym, obwódkę biało-czerwoną i tło szare, na którym jest godło.
Kwestie dotyczące umieszczania na budynkach urzędów administracji publicznej tablic urzędowych regulują przepisy ustawy z 31 stycznia 1980 r. o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej, dekretu z 7 grudnia 1955 roku o godle i barwach Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej oraz o pieczęciach państwowych, a także rozporządzenia Rady Ministrów z 7 grudnia 1955 roku w sprawie tablic i pieczęci urzędowych.
O szczegółowych wymiarach powyższej owalnej tablicy z godłem, mówi par. 4 pkt 2 rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie tablic i pieczęci urzędowych. Zgodnie z powyższym przepisem, wymiary tablicy z godłem wynoszą dla wszystkich jednostek organizacyjnych 50 x 40 cm, a dla organów naczelnych, Najwyższej Izby Kontroli, Sądu Najwyższego, Prokuratury Generalnej i urzędów centralnych 60 x 48 cm.TABLICE EMALIOWANE - HERBY MIAST GMIN

herb emaliowany

tablica z herbem urzędu

Wysokiej jakości tablice z herbami miast, gmin, urzędów. Każda taka tablica jest produkowana na indywidualne zamówienie. Emaliowane i wypalane piecowo są odporne na wszelkie warunki zewnętrzne - mogą przetrwać nawet 100 lat. Cena zależna od wielkości i stopnia trudności (max wymiar: 50x95 cm)


URZĘDOWE TABLICE INFORMACYJNE

urzędowa tablica informacyjna

Tablice Informacyjne na budynkach administracji, tablice emaliowane to najtrwalsze rozwiązanie, takie tabliczki mają żywotność nawet 100 lat. Tablice z godzinami pracy urzędu swoją stylistyką nawiązują do tablic urzędowych. Otwory zabezpieczone mosiądzem.
Cena: zależna od wielkości i stopnia trudności. (max wymiar: 50x95 cm)

 

TABLICA SOŁTYS I RADA SOŁECKA

tablice urzędowe Sołtys

Tablica urzędowa "Sołtys" wykonywana tradycyjną metodą emaliowania w wysokiej temperaturze. Tabliczki z blachy stalowej pokrytej warstwą stopionego szkliwa. Ręcznie  formowana blacha, wypukła. Trwałość nawet 100 lat.

KLIKNIJ i przejdz do strony z cenami i ofertą na tablice "Sołtys"


TABLICA DLA KANCELARII NOTARIUSZA

tablica notariusz

Tablica kancelarii notarialnej. Wymiar i grafika na tablicy wg rozporządzenia. Stosownie do postanowienia §2 regulaminu wewnętrznego urzędowania kancelarii notarialnej, ustala się opisowy wzór tablicy na budynkach, w których znajdują się kancelarie notarialne. Nasze emaliowane tablice notarialne są odporne na warunki atmosferyczne (nawet 100 lat na zewnątrz). Charakteryzują się estetyką i trwałością. Otwory zabezpieczone mosiądzem.

 ZOBACZ - Wzór, Ceny i Przepisy dotyczące tablic dla Notariusza


SZYLD EMALIOWANY

szyld emaliowany

Wysokiej jakości tablice, szyldy emaliowane, na zamówienie. Emaliowane i wypalane piecowo. Dawna technika emalierstwa gwarantuje wspaniałe produkty wzbudzające zachwyt. Ręcznie tłoczona blacha (wypukły kształt) pokrywana jest kilkukrotnie wastwą szkliwa. Każdy szyld wielokrotnie wypalają w piecu w bardzo wysokiej temperaturze. Z niebywałą precyzją nanoszone są ręcznie napisy i wzory graficzne. Otwory zabezpieczone mosiądzem. Cena zależna od wielkości i ilości.

 

TABLICZKI EMALIOWANE NA ZAMÓWIENIE

TABLICZKA NA GROBY ŻOŁNIERZY

TABLICZKA ZABYTEK CHRONIONY PRAWEM

Trwała tabliczka emaliowana na groby żołnierzy. wymiar 26x14,5 cm. "Żołnierz Nieznany"

Trwała tablica emaliowana - szkliwiona "zabytek chroniony prawem". wymiar 185x100 mm.

tabliczka na groby żołnierzytabliczka zabytek chroniony prawem

TABLICZKI ADRESOWE

emaliowane tabliczki adresowe

Produkujemy najwyższej jakości emaliowane tablice adresowe (hipoteczne).
Dostosowujemy tablice do wymagań klienta oraz otoczenia w którym tablica się znajduje np. już znajdujące się na budynku tablice urzędowe. Żaden z elementów nie jest wyklejony z folii lub malowany, tabliczki są w całości emaliowane - wypalane piecowo.Zamówienia dotyczące tablic emaliowanych proszę kierować na adres:

tablice@norma-bg.pl


tablica urzędowa wypukła   tablice urzedowe
Tablice urzędowe wypukłe Tablice urzędowe dla szkół 

tablica urzedowa 30/90  Tablica urzędowa dla ambasady, konsulatu
Tablica urzedu Miar   

Ustawa z 1980 o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej

Rozporządzenie ministra środowiska w sprawie tablic


men sejm msw