LUSTRA DROGOWE, KONTROLNE, INSPEKCYJNE

lustro drogowe   lustro polkoliste wypukle   lustro drogowe wyjazd z posesji

Lustra drogowe - gama luster drogowych to: lustra uliczne, parkingowe i garażowe. Pomagają one kierowcom w codziennym życiu. Bezpieczeństwo to również lustra kontrolne: sklepowe, inspekcyjne czy półkoliste. Spotkamy je w sklepach na lotniskach.

lustro kontrolne sklepowe

Lustra kontrolne, sklepowe

Sklepowe lustra kontrolne to idealne rozwiązanie bezpieczeństwa w sklepie. Okrągłe o różnej średnicy, przeznaczone są do obserwacji miejsc ukrytych. Do obserwacji większych powierzchni  najlepiej sprawdzają  się lustra prostokątne o dużej powierzchni. Lustra obserwacyjne to skuteczny i niedrogi sposób na odstraszenie potencjalnych złodziei.

lustro pólkuliste

Lustro półkuliste sferyczne

Lustra półkuliste zawieszane Ten typ luster używany jest zarówno w sklepach jak i magazynach. Lustra kontrolne półkuliste są idealne do kontroli obiektów handlowych. Lustro wykonane z wysokiej jakości tworzywa - to jakość obrazu bez zarzutów. W ofercie również 1/2 kuli, 1/4 i 1/8 kuli. Lustro można montować na ścianach lub sufitach.

lustro inspekcyjne

Lustro inspekcyjne

Lustro inspekcyjne teleskopowe jest to nieodzowne wyposażenie służb porządkowych, ułatwiające kontrolę w miejscach trudno dostępnych. Odległość obserwacji odpowiada maksymalnej długości drążka teleskopowego, i jest to od 65cm do 3m. Posiadamy modele luster inspekcyjnych z diodami LED lub kółkami poszerzają naszą ofertę.

lustro drogowe

Lustro drogowe

Lustro drogowe z biało-czerwoną ramą U-18a i U18b poprawiają bezpieczeństwo w obrębie skrzyżowań. Lustra drogowe stosuje się w miejscach, gdzie stojące przy drodze budynki, słupy, drzewa... ograniczają widoczność. W takich sytuacjach zaleca się stosowanie luster z biało-czerwoną ramą (zgdonych z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003). Oferujemy również lustra dla rowerzystów i lustra do użytku na posesjach które pomocne są przy parkowaniu.

lustro garażowe

Lustra parkingowe, garażowe

Lustra garażowe tak zaprojektowane aby zapewnić doskonałą widoczność przy wyjeżdzie z garażu czy parkingu. Część optyczna wykonana z akrylu, pokazuje odbicie bez żadnych deformacji. Lustro jest nietłukące, nieodkształcalne, odporne na uderzenia i odporne na promieniowanie UV. Proste i ekonomiczne rozwiązanie, które ułatwia życie. Lustra dostępne w sklepie.

lustra magazynowe

Lustra kontrolne - magazynowe

Lustra magazynowe z żółto-czarną ramą zalecane są w halach produkcyjnych i magazynowych. Żółto czarne ramy kontrastują z otoczeniem, dzięki czemu lustra są lepiej widoczne. Część lustrzana wykonana z tworzywa ukazuje obraz, bez zniekształceń. Lustro jest nietłukące, odporne na uderzenia i posiada powłokę odporną na promienie UV. Lustra magazynowe wyposażone są w uchwyty ze stali ocynkowanej umożliwiająei przymocowanie do ściany lub okrągłych słupów Ø 6 do 9 cm.

lustra dla przemysłu

Lustra dla przemysłu

Lustra dla przemysłu całość wykonana ze stali nierdzewnej,  zastosowanie stali jest wymagne w trudnych warunkach przemysłowych, jak np. w wysokich temperaturach lub przy przestrzeganiu norm HACCP. Lustra te sprawdzają sie w najbardziej trudnych warunkach produkcji. Część optyczna ze stali nierdzewnej jest nietłukąca. Polerowana powierzchnia lustra gwarantuje dobrą jakość obrazu. Lustra dla zakładów pracujących w wysokich temperaturach, nawet do 400°C.

lustro antyrozpryskowe, płaskie

Płaskie lustra antyrozpryskowe

Lustra płaskie nierozpryskowe zostały stworzone aby uniknąć rozprzestrzeniania się kawałków lustra w przypadku uszkodzenia go. Część optyczna z PMMA to jakość obrazu bez zarzutów. PMMA jest wytrzymałym materiałem jednak tłukącym. Lustra płaskie nierozpryskowe sprawdzą sie w zakładachprodukcji, zakładach karnych i poprawczakach. Są proponowane bez ramy, lub z ramą wykonaną, z anodowanego aluminium o grubości 13 mm.

LUSTRA Z KOLOROWĄ RAMĄ

Lustra uliczne, przydomowe

Lustra przeznaczone dla warsztatów i prywatnych zastosowań. Lustra wielofunkcyjne można dopasować do otaczajacej nas przestrzeni. Zielona rama harmonizuje z naturalnym środowiskiem, czerwona rama jest doskonale widoczna i zwiększa bezpieczeństwo, a czarna rama cechuje się dyskrecją i prostotą. Obramowanie z termoplastycznej żywicy jest odporna na UV, co zapobiega pęknięciom i żółknięciu.

LUSTRO WYPOKLE, SFERYCZNE

Lustra wypukłe, sferyczne

Lustra wypukłe znajdują zastosowanie zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Te lustra oferują bardzo szeroki kąt widzenia, idealnie zabezpieczają wjazdy na parkingi i do hal przemysłowych. Duża wypukłość lustra pod kątem 180°. Część optyczna wykonana z tworzywa, posiada właściwości akrylu oraz powłokę zabezpieczającą przed zarysowaniem i antystatyczną.

Lustra kontrolne, sklepowe, antykradzieżowe

Lustra kontrolne, sklepowe są przydatne nie tylko w sklepach, ale także we wszystkich budynkach użytkowanych publicznie. Główny podział luster to lustra wewnętrzne i zewnętrzne. Każde z nich posiadają różne warianty: wiszące lub montowane do ściany. W odpowiedzi na oczekiwania Klientów, produkujemy lustra zróżnicowane pod względem wielkości. Kontrola obiektu wymaga róznych luster obserwacyjnych - antykradzieżowych..

Lustra drogowe, garażowe

Lustra drogowe Sprzedaż wielu wariantów luster parkingowych, garażowych i drogowych jest skierowana zarówno do instytucji jak i osób prywatnych. Lustra drogowe produkowane są w nowoczesny sposób, z materiałów najwyższej jakości. Dla zaspokojenia różnych potrzeb Klienta wykonujemy lustra w wielu wymiarach.

Lustra BHP - magazynowe

Lustra magazynowe Przepisy BHP jak i zdrowy rozsadnek nakazują kożystanie z luster które zostały zaprojektowane aby żyło się nam bezpieczniej. Doświadczona kadra produkuje lustra z należytą dokładnością, tworząc wyroby najwyższej jakości dla zadowolenia naszych Klientów. We współczesnym świecie lustra służą do ochrony ludzi i mienia. Różnorodność naszej oferty pozwala dobrać lustra, które najlepiej będą spełniały daną funkcje. Ponadto staramy się aby były one dostępne w jak najniższej cenie w naszym sklepie w 01-481 Warszawa, ul. Siemienowicza 19 (punkt informacyjny).


Drukuj