Gabloty

Image

Gabloty zewnętrzne

Gabloty zewnętrzne dostępne w naszej firmie można podzielić na: gabloty zewnętrzne i zewnętrzne wolnostojące. Różnią się one konstrukcją, sposobem uszczelnienia jak tez cechami użytkowymi. Posiadamy w swojej ofercie ok. 150 rodzajów zewnętrznych gablot ogłoszeniowych. Dużą popularnością cieszą sie również gabloty modułowe.

Zapraszamy do zapoznania sie z nasza ofertą,

Image

Gabloty wewnętrzne

Gabloty wewnętrzne nie wymagają uszczelnienia. Posiadamy gabloty z drzwiami przesuwnymi, otwierane na bok, do góry i z drzwiami przesuwnymi. Osobną grupę stanowią gabloty na klatki schodowe, musza one być wąskie wygodne w użytkowaniu. W naszej ofercie gabloty wewnętrzne produkowane w Polsce, Czechach i Francji.

Image

Gabloty na puchary

Nie ma piękniejszych gablot jak te wypełnione pucharami sportowymi, czy za osiągnięcia w nauce. Uczniowie i nauczyciele będą dumni, patrząc na puchary nadane za wybitne osiągnięcia. Posiadamy gabloty na puchary otwierane na bok i do góry. Konstrukcja gabloty wykonana z trwałych profili aluminiowych.

Image

Gablota na sztandar

Sztandar to duma, gablota na sztandar dodaje prestiżu i chroni sztandar przed zniszczeniem. Kilka wariantów gabloty na sztandar. Zależnie od wielkości można w nich umieścić sam sztandar, lub sztandar wraz z drzewcem. Dostępne są wersje z siłownikami, które zapewniają komfort użytkowania gabloty.

Image

Stojaki informacyjne

Stojaki informacyjne przydatne są w urzędach, restauracjach. Stojaki informacyjne oprucz możliwości umieszczenia plakatu, pozwalają na kolportaż ulotek, katalogów. Posiadamy spejalne stojaki na menu. Wysokiej jakości produkty, sprawdzają się w komunikacji z Klientami.

Image

Tablice suchościeralne

Tablice suchościeralne w kilku wariantach. Róznią sie podłożem: magnetyczne, szklane i emaliowane. Rozmiary sa zróznicowane i powinny spełnić oczekiwania wiekszości Klientów. Uzupełnieniem oferty są pisaki suchościeralne i płyny do tablic suchościeralnych.

Image

Tablice korkowe

Tablice korkowe sprawdzą sie w szkole, biurze czy domu. Posiadamy tablice korkowe w ramie aluminiowej. Tablice korkowe zastąpią ramki na zdjęcia i dadzą wyjątkowe pole do popisu każdemj twórczej osobie. Prace umieszczmy prace za pomocą  pinezek, co jest łatwe i pozwala na szybką zmianę kompozycji. Tablice korkowe sprawdza sie również we wspólnotach mieszkaniowych, dajac możliwość komunikowania się między mieszkańcami.


Drukuj