Tani maszt na flagi

Sprzedawane przez nas maszty flagowe są ozdobą prywatnych domów, instytucji rządowych i samorządowych, kościołów, obiektów sportowych, stacji benzynowych, agencji ochrony, siedzib firm, czy punktów sprzedaży. Maszty flagowe 6 m wykonane są z profili aluminiowych. Dołącz do szerokiego grona Klientów, którzy nam zaufali. Przydomowy tani maszt flagowy w niskiej cenie, idealny do ustawienia koło domu. Tani to nie znaczy że niskiej jakości ! w przeciwieństwie do Chińskich masztów ma solidną konstrukcję a ścianki są gubości 2mm.

 maszt na flagi

Maszt flagowy ogrodowy - flaga wznoszona jest linką prowadzoną na zewnątrz masztu przez obrotową głowicę do knagi, na której wiąże się linkę. Flaga swobodnie powiewa na wietrze. Tani maszt flagowy do użytku domowego.
Maszt flagowy domowy - "Baner" to maszt z obrotowy poziomym ramieniem na szczycie masztu umożliwiającym pełną ekspozycję flagi również w bezwietrzne dni - ramię przytrzymuje bowiem flagę przez cały czas rozpostartą.

Każdy maszt wykonany jest z wysokiej jakości aluminium (grubości 2mm) i składany z elementów o długości 160cm i średnicy 5cm. Elementy łączą się ze sobą na zasadzie wcisku z zatrzaskiem, który zabezpiecza je przed rozłożeniem. Maszt 6m. składa sie z 4 elementów. Maszt 4,8m. z 3 elementów. Paczka z masztem ma 1,9 m długości.
Zastanawiasz się, jak wykorzystać Maszty ?
Możesz to zrobić na kilka sposobów. Maszty są wyjątkowo uniwersalne, łatwo można zmieniać ich wysokość, a także wybrać odpowiedni dla siebie sposób zawieszania flagi (standard lub banner).

Do stałej ekspozycji - tuleja montażowa (montaż w betonie), do ekspozycji przenośnej - targi, wystawy, spotkania - stopa wkręcana - dopłata: +50 zł+vat. Maszty dostarczamy zawsze z kompletem wyposażenia do zawieszenia flagi.
flagi: głowica obrotowa, obejmy1, linka, obciążnik, knaga, tuleja montażowa.
maszt 6,4 m. wysokości cena: 512 zł+vat 
maszt 4,8 m. wysokości cena: 456 zł+vat

MASZT TELESKOPOWY - PRZENOŚNY

maszt flagowy przenośny

Składany maszt teleskopowy o dł. od 1,8m. do5,8m. Wyposażony w obrotową głowicę z ozdobnym zwieńczeniem, ramię na flagę (do 1,5m.), wężyki przytrzymujące flagę, obciążnik. Do wyboru trzy rodzaje stóp.
1,8-4,3 m. 456 zł+vat (bez stopy)
1,9-5,8 m. 527 zł+vat (bez stopy)

stopa najazdowa podstawa z plaskownika podstawa wbijana

stopa najazdowa cena: 89zł.+vat

podstawa z płaskownika cena: 157zł.+vat

stopa wbijana cena: 99zł.+vat

 

 

maszt teleskopowy

maszt fasadowy

Fasadowy maszt na zamówienie


Drukuj