STOJAKI NA FLAGI

Stojaki na flagi znakomicie nadające się do wnętrz gabinetów, oraz sal konferencyjnych. Gabinetowe stojaki na flagi dodają wnętrzom powagi i prestiżu. W sklepie dostępne są również stojaki flagowe zewnętrzne. Posiadamy kilka wzowów stojaków: metalowe, drewniane, granitowe i mosiężno-drewniane. Maszty do stojaków mągą być wykonane z aluminium, lub drewna (łączone mosieżnymi tulejami). Stojaki na flagi są wyjątkowo skutecznym i eleganckim sposobem na podkreślenie powagi urzędu.

WEWNĘTRZNE STOJAKI NA FLAGI

postawa na flagi

Stojaki na flagi - metalowe

Stojaki na flagi wykonane z blachy stalowej lakierowane proszkowo, przeznaczone do użytku wewnętrznego. Standardowo malowane na kolor srebrny, złoty lub braz + złoty. Możliwe inne kolory na zamówienie powyżej 5 szt. (dowolny kolor z palety RAL). Postawy jedno lub wieloramienne (do 6 ramion). Średnica podstawy: 35 cm. lub 28 cm. - podstawa jednoramienna.

podstawa do flag

Stojak flagowy - imitacja drewna

Stojak flagowy, laminowany, wykonany z blachy stalowej, pokryty strukturą przypominającą kolorem ciemne drewno. Taki sposób wykonania zapewnia, jednolitą powierzchnię, bez sęków i innych niedoskonałości, które występują na drewnie naturalnym. Dodatkowo stojak może stać na zewnątrz, sposób wykonania i użyte materiały do wykończenia zapewniają ochronę przed warunkami atmosferycznymi.

stojak do flagi

Konferencyjny stojak na flagę

Prestiżowy, konferencyjny stojak flagowy. Podstawa wykonana z blachy stalowej,  i poddana metalizacji na wysoki połysk, w wersji srebrnej i złotej. Maszt do stojaka o średnicy 35mm, zakończony kulką lub grotem. Możliwość zastosowania rozpórki do ekspozycji flagi. Wyjątkowo elegancki i wysokiej jakości produkt. Z całą pewności doda powagi podczas uroczystości. Ten wzór występuje tylko w wesji jednoramiennej.

STOJAK FLAGOWY DREWNIANY

Stojak drewniany

Stojak na flagi z drewna - podstawa średnicy 27 cm. Szlachetne drewno bukowe (bejcowane). Polecany maszt wykonany z drewna łączonego mosiężnymi elementami. Ten model to wyjątkowy prodykt, pełen naturalnego ciepła i uroku. Stojak przeznaczony do użytku wewnętrznego. W ofercie wersje jedno i wieloramienne.

stojak na flagi, gabinetowy

Stojak gabinetowy - drewno + mosiądz

Stabilny stojak flagowy, wykonany z litego drewna, oraz mosiężnej podstawy. Element drewniany lakierowana na kolor ciemny brąz. Króciec mocujący maszt wraz z rozetą - szlifowany mosiądz. Do stojaka proponujemy maszt drewniany, składany z dwóch elementów. Miejsce łączenia wykonane z mosiężnej szlifowannej tulei. Maszt zakończony mosiężną, ozdobną kulą. Do zawieszenia flagi na maszcie służą pierścienie mocujące, wykonane z mosiądzu.

stojak na fagi

Podstawy flagowe - kamienne

Stojak wykonany z naturalnego kamienia w kolorze czarnym lub szarym. Kamień naturalny polerowany dla uzyskania dużego połysku. Podstawy posiadają scięte krawędzie. Króćce do mocowania masztów w kolorze srebrnym, stal chromowana. Maszty wykonane z rur aluminiowych, długości 220 lub 250 cm . Średnica 25 mm (składane do transportu). Zwieńczone ozdobną kulką. Oferujemy cały komplet, wraz z uchwytami do mocowania flag. Kolor srebrny , wysoki połysk.

ZEWNĘTRZNE PODSTAWY FLAGOWE

stojak flagowy zewnętrzny

Stojak na flagi - Ecco

Stojaki stalowe zewnętrzne, podwójnie lakierowane (złoty lub srebrny + bezbarwny) dzięki temu odporna jest na czynniki zewnętrzne. Wymiary stojaka: szerokość 40cm , długość 50 cm, wysokość 5 cm. Rurki odkręcane do transportu. Długość rurki 20 cm. Otwór na maszt o średnicy 25 mm. Waga stojaka na flagi około 3,5kg.

stojak na wiele flag

Stojak na wiele flag

Stojak zewnętrzny na flagi "Półkula", wykonany z metalu, malowanego farbą proszkową (2 warstwy) charakteryzuje się także dużą odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. Aluminiowy maszt o długości 190+5 cm. Oferowane przez nas maszty zawierają ozdobne zwieńczenie. Średnica podstawy 50 cm., waga ok. 8 kg. Ciężka podstawa wykonana ze stali głębokotłocznej lakierowana proszkowo, dół podstawy wykończony specjalnie profilowaną uszczelką, która zabezpiecza ją przed uszkodzeniami mechanicznymi. (towar na zamówienie).

stojak do flag zewnetrzny, stalowy

Stojak na flagi - składany

Stojak składany z płaskownika stalowego, proszkowo lakierowana na kolor czarny, dzięki temu odporna jest na czynniki zewnętrzne. Wymiary stojaka: 60x60x24 cm. Waga stojaka około 3,5kg. Rurki do flag montowane w szeregu od 1 do 5. Średnica wewnętrzna rurki 25 mm. Stojak umożliwia przymocowanie go do podłoża.

Zdjęcia poglądowe stojaków

stojak do flag

podstawa na flagi

stojak do flag

drewniany stojak do flag

gablibetowy stojak do flagi

kamienny stojak do flagstojak na flagi

zewnętrzny stojak do flag

Stojaki do flag 1-5 ramienne w kolorze srebrnym, złotym lub drewniane. Służą do ekspozycji flag wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Większość podstaw wykonana jest ze stali, lakierowana proszkowo. Od spodu zamknięta stalowym lakierowanym denkiem. Podstawa lakierowana proszkowo, na kolor złoty piaskowy, króciec mocujący maszt wraz z rozetą , złoty połysk.

Do stojaków proponujemy maszt aluminiowy lub drewniany składany z dwóch elementów, zakończony ozdobną kulą. Do zawieszenia flagi na maszcie służą pierścienie mocujące, wykonane ze stali sprężystej. Flaga na krótszym boku powinna mieć zakute oczka, lub uszyte pętelki aby zawiesić ją za pomocą pierścieni na maszcie.

Aby w pełni wyeksponować flagę rekomendujemy użycie rozpórki mocowanej na maszcie stojaka.


Drukuj