Tablice urzędowe

Zestaw tablic urzędowych Każdy urząd, szkoła czy inna instytucja publiczna zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów musi być oznaczona zewnętrzną tablicą urzędową i godłem państwowym na frontowej ścianie. Najczęściej są to właśnie tablice emaliowane. Znajdują się tam od lat, ciągle takie same, niezniszczone.

tablica urzędowa z godłem urzędowym

Tablice urzędowe, emaliowane są tak trwałe, ponieważ wykonane w tradycyjnej technice emalierskiej. Każda tablica wykonana jest wyłącznie metodą "ręczną", od wycinania w kawałku metalu, poprzez nadawanie mu specjalnego wypukłego kształtu, nakładanie kolejnych warstw farb emalierskich, aż po wypalanie w temperaturach 800-900°C. Tablice emaliowane wybierają Klienci którzy chcą mieć produkt bardzo trwały oraz estetyczny. Wymiary tablic dostosowane są do przepisów. Rozporządzenie Rady Ministrow z 1955, w sprawie tablic urzędowych

EMALIOWANE TABLICE URZĘDOWE

emaliowana tablica urzędowa tablica urzędowa KPRM

Emaliowane tablice urzędoweto produkt najwyższej jakości. Zarówno tablica jak i napisy wykonane są techniką emalierską. Stosujemy grubą blachę stalową, która następnie jest tłoczona i pokrywana wyjątkowo odpornym szkliwem (można ją myć wszystkimi rozpuszczalnikami w przypadku wandalizmu). Cena obejmuje tablice emaliowaną i wypalaną piecowo + projekt zgodny z obowiązującymi przepisami. Otwory zabezpieczone mosiądzem. Żywotność emaliowanej tablicy urzędowej to nawet 100 lat.

Cena zależna od wielkości i ilości treści.

Rozmiar tablicy - wysokość liter 5cm Cena tablicy urzędowej
20x60cm do 2 wersów 190 zł +vat23%
25x75cm do 2 wersów 235 zł +vat23%
30x90cm do 2 wersów 275 zł +vat23%
dodatkowy wiersz +10% ceny podstawowej

TABLICE URZĘDOWE - EMALIOWANE + FOLIA

TABLICA URZĘDOWA PCV + DRUK UV

tablica urzędowa US
tablica urzędowa z PCV dla komornika

Innym rozwiązaniem jest wypukła tablica emaliowana, lecz z napisem wykonanym z foli. Stosujemy folię wysokiej jakosci, żywotnośc takiego napisu to ok. 10-15 lat. Tą wesją możemy wykonać w terminie expresowym +20% do ceny podstawowej.

MOŻLIWY EXPRESOWY TERMIN .

PCV spienione. Tablice urzędowe wykonane z PCV spienionego. Napisy wykonane techniką druku solwentowego (odpornego na UV). Przykładowa tablica urzędowa dla komornika sądowego. Projekty przygotowujemy gratisowo. Ta wersja tablic jest realizowana od 0.5 m2

EMALIOWANA + FOLIA
rozmiar tablicy - wysokość liter 5cm 
TABLICA URZĘDOWA
CENA NETTO
  PCV + DRUK UV
rozmiar tablicy - wysokość liter 5cm
TABLICA URZĘDOWA
CENA NETTO
20x60cm 2 wersy 190 zł +vat23%   20x60cm 130 zł +vat23%
25x75cm do 2 wersów 235 zł +vat23%   25x75cm 175 zł +vat23%
30x90cm do 3 wersów 275 zł +vat23%   30x90cm 210 zł +vat23%
większa ilość treści wycena   większa ilość treści wycena

EMALIOWANE GODŁO OWALNE

tablica urzędowa, godło owalne

NAZWA / SYMBOL WYMIAR CENA GODŁA CENA DOSTAWY
Godło owalne emaliowane GO-1 40x30 cm. 180 zł.+vat 24 zł.+vat
Godło owalne emaliowane GO-2 50x40 cm. 190 zł.+vat 24 zł.+vat
Godło owalne PCV GO-2 PCV 50x40 cm. 98 zł. +vat 24 zł+vat
Godło owalne emaliowane GO-3 60x48 cm. 299 zł.+vat 24 zł.+vat
Osłonki plastikowe Tk-4szt 1,5x0,5 cm. 5 zł.+vat -

GO1- Wyjątkowo można stosować w miejscach gdzie architektura uniemożliwia zastosowanie godła 50x40 cm.
GO2 i GO2 PCV - Te godła są zgodne z Rozporządzeniem RM dla wiekszości jednostek organizacyjnych.
GO3- Stosują Organy Naczelne, (np. Sąd Najwyższy)

Urzędowe godło owalne: Wszystkie urzędy oraz jednostki administracji publicznej, szkoły, sądy, jednostki wojskowe, itd. powinny umieszczać na budynkach swoich siedzib tablice z godłem, które powinny mieć kształt owalny w układzie pionowym, obwódkę biało-czerwoną i tło szare, na którym jest godło.
Kwestie dotyczące umieszczania na budynkach urzędów administracji publicznej tablic urzędowych regulują przepisy ustawy z 31 stycznia 1980 r. o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej, dekretu z 7 grudnia 1955 roku o godle i barwach Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej oraz o pieczęciach państwowych, a także rozporządzenia Rady Ministrów z 7 grudnia 1955 roku w sprawie tablic i pieczęci urzędowych.O szczegółowych wymiarach powyższej owalnej tablicy z godłem, mówi par. 4 pkt 2 rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie tablic i pieczęci urzędowych. Zgodnie z powyższym przepisem, wymiary tablicy z godłem wynoszą dla wszystkich jednostek organizacyjnych 50 x 40 cm. a dla organów naczelnych, Najwyższej Izby Kontroli, Sądu Najwyższego, Prokuratury Generalnej i urzędów centralnych 60 x 48 cm.

URZĘDOWE TABLICE INFORMACYJNE

urzędowa tablica informacyjnaTablice Informacyjne na budynkach administracji, tablice emaliowane to najtrwalsze rozwiązanie, takie tabliczki mają żywotność nawet 100 lat. Tablice z godzinami pracy urzędu swoją stylistyką nawiązują do tablic urzędowych. Otwory zabezpieczone mosiądzem.
Cena: zależna od wielkości i stopnia trudności. (max wymiar: 50x95 cm)

TABLICA SOŁTYS I RADA SOŁECKA

tablica urzedowa sołtys

Tablica urzędowa "Sołtys" wykonywana tradycyjną metodą emaliowania w wysokiej temperaturze. Tabliczki z blachy stalowej pokrytej warstwą stopionego szkliwa. Ręcznie  formowana blacha, wypukła. Trwałość nawet 100 lat.

KLIKNIJ i przejdz do strony z cenami i ofertą na tablice urzędowe "Sołtys"

HERB EMALIOWANY - MIAST GMIN

herb emaliowany tablica z herbem urzędu
 herb emaliowany  herb na budynek  owalny herb emaliowany  tablica z herbem

Wysokiej jakości tablice emaliowane z herbami miast, gmin, urzędów. Każda taka tablica jest produkowana na indywidualne zamówienie. Emaliowane i wypalane piecowo są odporne na wszelkie warunki zewnętrzne - mogą przetrwać nawet 100 lat. Cena zależna od wielkości i stopnia trudności (max wymiar: 50x95 cm)

SZYLDY EMALIOWANE

  szyld emaliowany   tablica notariusz

Wysokiej jakości tablice, szyldy emaliowane, na zamówienie. Emaliowane i wypalane piecowo. Dawna technika emalierstwa gwarantuje wspaniałe produkty wzbudzające zachwyt. Ręcznie tłoczona blacha (wypukły kształt) pokrywana jest kilkukrotnie wastwą szkliwa. Każdy szyld wielokrotnie wypalają w piecu w bardzo wysokiej temperaturze. Z niebywałą precyzją nanoszone są ręcznie napisy i wzory graficzne. Otwory zabezpieczone mosiądzem. Cena zależna od wielkości i ilości.

Tablica kancelarii notarialnej.Wymiar i grafika na tablicy wg rozporządzenia. Nasze emaliowane tablice notarialne są odporne na warunki atmosferyczne (nawet 100 lat na zewnątrz). Charakteryzują się estetyką, trwałością, a tradycyjny wygląd podnosi prestiż. Otwory zabezpieczone mosiądzem.

 ZOBACZ - Wzór, Ceny i Przepisy dotyczące tablic dla Notariusza  

TABLICZKA NA GROBY ŻOŁNIERZY

TABLICZKA ZABYTEK CHRONIONY PRAWEM

POMNIK PRZYRODY TABLICZKA EMALIOWANA

tabliczka na groby żołnierzy

tabliczka zabytek chroniony prawem

tabliczka pomnik przyrody
Trwała tabliczka emaliowana na groby żołnierzy. wymiar 26x14,5 cm. "Żołnierz Nieznany" Trwała tablica emaliowana - szkliwiona "zabytek chroniony prawem". wymiar 185x100 mm. 48 zł+vat Pomnik przyrody tabliczka emaliowana, wytrzymałość nawet 100 lat. 13,5x9 cm. 32 zł+vat

 TABLICZKI ADRESOWE

emaliowane tabliczki adresowe

Produkujemy najwyższej jakości emaliowane tablice adresowe (hipoteczne).
Dostosowujemy tablice do wymagań klienta oraz otoczenia w którym tablica się znajduje np. już znajdujące się na budynku tablice urzędowe. Żaden z elementów nie jest wyklejony z folii lub malowany, tabliczki są w całości emaliowane - wypalane piecowo.

  Zamówienia dotyczące tablic emaliowanych proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

 

tablica urzędowa wypukła  tablica urzędowa do szkoły
Tablice emaliowane wypukłe Tablice urzędowe dla szkół

 

tablica urzędowa 30/90  Tablica urzędowa dla ambasady, konsulatu
Tablica urzędu Miar  Tablica urzędowa dla konsulatu

 

Ustawa z 1980 o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej

Rozporządzenie ministra środowiska w sprawie tablic urzedowych


Drukuj