Tablice urzędowe

tablice urzędowe

Zestaw tablic urzędowych Każdy urząd, szkoła czy inna instytucja publiczna zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów musi być oznaczona zewnętrzną tablicą urzędową i godłem państwowym na frontowej ścianie. Najczęściej są to właśnie tablice emaliowane. Znajdują się tam od lat, ciągle takie same, niezniszczone. Tablice urzędowe, emaliowane są tak trwałe, ponieważ wykonane w tradycyjnej technice emalierskiej. Każda tablica wykonana jest wyłącznie metodą "ręczną", od wycinania w kawałku metalu, poprzez nadawanie mu specjalnego wypukłego kształtu, nakładanie kolejnych warstw farb emalierskich, aż po wypalanie w temperaturach 800-900°C. Tablice emaliowane wybierają Klienci którzy chcą mieć produkt bardzo trwały oraz estetyczny. Wymiary tablic dostosowane są do przepisów. Rozporządzenie Rady Ministrow z 1955, w sprawie tablic urzędowych

EMALIOWANE TABLICE URZĘDOWE

tablica urzędowa
tablica urzedowa, kancelaria premiera

Emaliowane tablice urzędowe to produkt najwyższej jakości. Zarówno tablica jak i napisy wykonane są techniką emalierską. Stosujemy grubą blachę stalową, która następnie jest tłoczona i pokrywana wyjątkowo odpornym szkliwem (można ją myć wszystkimi rozpuszczalnikami w przypadku wandalizmu). Cena obejmuje tablice emaliowaną i wypalaną piecowo + projekt zgodny z obowiązującymi przepisami. Otwory zabezpieczone mosiądzem. Żywotność emaliowanej tablicy urzędowej to nawet 100 lat.

Cena zależna od wielkości i ilości treści.

Rozmiar tablicy - wysokość liter 5cm Cena tablicy urzędowej
20x60cm do 2 wersów 260 zł +vat23%
25x75cm do 2 wersów 315 zł +vat23%
30x90cm do 2 wersów 380 zł +vat23%
dodatkowy wiersz +10% ceny podstawowej
koszt dostawy 29 zł+vat

TABLICA URZĘDOWA EMALIA + NAPIS FOLIA

TABLICA URZĘDOWA PCV+DRUK UV

tablica urzędowa US

tablica urzędowa z PCV

Innym rozwiązaniem jest wypukła tablica emaliowana, lecz z napisem wykonanym z foli. Stosujemy folię wysokiej jakosci, żywotnośc takiego napisu to ok. 10-15 lat. Tą wesją możemy wykonać w terminie expresowym. Przed zamówieniem należy sprawdzić czy jest możliwość wykonania w ekspresie.

PCV spienione. Tablice urzędowe wykonane z PCV spienionego. Napisy wykonane techniką druku solwentowego (odpornego na UV). Przykładowa tablica urzędowa dla komornika sądowego. Projekty przygotowujemy gratisowo. Ta wersja tablic jest realizowana od 1 m2

EMALIA + FOLIA
rozmiar tablicy - wysokość liter 5cm
TABLICA URZĘDOWA
CENA NETTO
PCV + DRUK UV
rozmiar tablicy - wysokość liter 5cm
TABLICA URZĘDOWA
CENA NETTO
20x60cm 2 wersy 312 zł +vat23%   20x60cm wycena
25x75cm do 2 wersów 355 zł +vat23%   25x75cm wycena
30x90cm do 3 wersów 430 zł +vat23%   30x90cm wycena
większa ilość treści wycena      

EMALIOWANE GODŁO OWALNE

godło owalne
NAZWA / SYMBOL WYMIAR CENA GODŁA CENA DOSTAWY
Godło owalne emaliowane GO-1 40x30 cm. 235 zł.+vat 29 zł.+vat
Godło owalne emaliowane GO-2 50x40 cm. 255 zł.+vat 29 zł.+vat
Godło owalne PCV GO-2 PCV 50x40 cm. 145 zł. +vat 29 zł+vat
Godło owalne emaliowane GO-3 60x48 cm. 419 zł.+vat 29 zł.+vat
Osłonki plastikowe Tk-4szt 1,5x0,5 cm. 5 zł.+vat -

 

GO1- Wyjątkowo można stosować w miejscach gdzie architektura uniemożliwia zastosowanie godła 50x40 cm.
GO2 i GO2 PCV - Te godła są zgodne z Rozporządzeniem RM dla wiekszości jednostek organizacyjnych.
GO3- Stosują Organy Naczelne, (np. Sąd Najwyższy)

Urzędowe godło owalne: Wszystkie urzędy oraz jednostki administracji publicznej, szkoły, sądy, jednostki wojskowe, itd. powinny umieszczać na budynkach swoich siedzib tablice z godłem, które powinny mieć kształt owalny w układzie pionowym, obwódkę biało-czerwoną i tło szare, na którym jest godło.
Kwestie dotyczące umieszczania na budynkach urzędów administracji publicznej tablic urzędowych regulują przepisy ustawy z 31 stycznia 1980 r. o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej, dekretu z 7 grudnia 1955 roku o godle i barwach Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej oraz o pieczęciach państwowych.  Zgodnie z powyższym przepisem, wymiary tablicy z godłem wynoszą dla wszystkich jednostek organizacyjnych 50 x 40 cm. a dla organów naczelnych, Najwyższej Izby Kontroli, Sądu Najwyższego, Prokuratury Generalnej i urzędów centralnych 60 x 48 cm.

URZĘDOWE TABLICE INFORMACYJNE

tablica informacyjna emaliowana

Tablice Informacyjne na budynkach administracji, tablice emaliowane to najtrwalsze rozwiązanie, takie tabliczki mają żywotność nawet 100 lat. Tablice z godzinami pracy urzędu swoją stylistyką nawiązują do tablic urzędowych. Otwory zabezpieczone mosiądzem.
Cena: zależna od wielkości i stopnia trudności. (max wymiar: 50x95 cm)

TABLICA SOŁTYS I RADA SOŁECKA

tablice emaliowane sołtys

Tablica urzędowa "Sołtys" wykonywana tradycyjną metodą emaliowania w wysokiej temperaturze. Tabliczki z blachy stalowej pokrytej warstwą stopionego szkliwa. Ręcznie  formowana blacha, wypukła. Trwałość nawet 100 lat.

KLIKNIJ i przejdz do strony z cenami i ofertą na tablice urzędowe "Sołtys"

HERB EMALIOWANY - MIASTA, GMINY

herb emaliowany herb na budynek owalny herb emaliowany herb warszawy

 

Herb emaliowany to taki, który został wykonany przez nałożenie na metalową powierzchnię specjalnej emalii. Każdy kolor jest nanoszony osobno i wypalany w piecu. Tak wykonany herb jest bardzo trwały i odporny na działanie czynników atmosferycznych.

SZYLDY EMALIOWANE

 szyld emaliowany  tablica notariusz

Wysokiej jakości szyldy emaliowane, na zamówienie. Emaliowane i wypalane piecowo. Dawna technika emalierstwa gwarantuje wspaniałe produkty wzbudzające zachwyt. Ręcznie tłoczona blacha (wypukły kształt) pokrywana jest kilkukrotnie wastwą szkliwa. Każdy szyld wielokrotnie wypalamy w piecu w bardzo wysokiej temperaturze. Z niebywałą precyzją nanoszone są ręcznie napisy i wzory graficzne. Otwory zabezpieczone mosiądzem.

Tablica kancelarii notarialnej. Wymiar i grafika na tablicy - szyldzie, wg rozporządzenia. Nasze emaliowane tablice notarialne są odporne na warunki atmosferyczne, nawet 100 lat na zewnątrz. Charakteryzują się estetyką, trwałością, a tradycyjny wygląd podnosi prestiż. Otwory zabezpieczone mosiądzem.

ZOBACZ - Wzór, Ceny i Przepisy dotyczące tablic dla Notariusz

TABLICZKA ZABYTEK CHRONIONY PRAWEM

POMNIK PRZYRODY TABLICZKA EMALIA

TABLICZKA EMALIOWANA NA GROBY ŻOŁNIERZY

tabliczka zabytek chroniony prawem tabliczka pomnik przyrody zolnierz nieznany tabliczka nagrobna
Trwała tablica emaliowana - szkliwiona "zabytek chroniony prawem". wymiar 185x100 mm. 48 zł+vat

Pomnik przyrody tabliczka emaliowana, wytrzymałość nawet 100 lat. 13,5x9 cm.  32zł+vat

Trwała tabliczka emaliowana na groby żołnierzy. wymiar 26x14,5 cm. "Żołnierz Nieznany"

 TABLICZKI ADRESOWE

tabliczki adresowe

Produkujemy najwyższej jakości emaliowane tablice adresowe (hipoteczne).
Dostosowujemy tablice do wymagań klienta oraz otoczenia w którym tablica się znajduje np. już znajdujące się na budynku tablice urzędowe. Żaden z elementów nie jest wyklejony z folii lub malowany, tabliczki są w całości emaliowane - wypalane piecowo.

Zamówienia dotyczące tablic emaliowanych proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tablice urzedowe emaliowane tablica urzedowa 3
Tablice emaliowane wypukłe Tablice urzędowe dla szkół
tablica urzedowa z obwodka tablica urzedowa ambasada
Tablica urzędu miar  Tablica urzędowa dla konsulatu

Drukuj