Sukno na stoły konferencyjne

Sukno wełniane na stoły knferencyjne o szerokości 152 cm. Kolor zieleń butelkowa, bordo, granatowy, niebieski, zielony. W tkaninach przeznaczonych na stoły dominują kolory gładkie, jednobarwne. Sukno to tradycyjny sposób dekoracji stołów prezydialnych.

sukno na stół konferencyjny

Sukno wełniane o szerokości 152 cm. i gramaturze 580-650g/mkw. Sukno o składzie 80% wełny i 20% poliester. Cena za 1 metr bieżący szerokości 152cm. W tkaninach tych dominują kolory gładkie, jednobarwne. Przeznaczone są przede wszystkim na obrusy na stoły konferencyjne. Oferujemy najlepsze sukno dostępne na Polskim rynku. Kolorystyka na Państwa monitorze może ulec zmianie.

Przed zamówieniem prosimy o sprawdzenie dostępności wybranego koloru.
cena sukna: 118 zł+vat/mb kolory: 722, 729, 734
pozostałe kolory w cenie: 148 zł+vat
cięcie na mniejsze kawałki za dopłatą

 


sukno wełniana

TANIE SUKNO NA STÓŁ

sukno zielone

Tanie sukno na stół konferencyjny, w kolorze ciemnej zgniłej zieleni. W składzie domunuje poliester 80% + wełna 20%. Gramatura 570 g/mb. Szerokośc rolki 150 cm. Po docięciu sukna na wymiar, nie ma potrzeby obszywania, gdyż nie strzępi się. Dzięki dużej zawartości poliestru, sukno nie gniecie się i jest odporne na zabrudzenia.KONSERWACJA SYMBOLE 300x75

Cena: brak towaru / mb.

TKANINA POLIESTROWA NA STOŁY KONFERENCYJNE

tkanina na stół konferencyjny

kolorystyka tkanin na stół

BARDZO POLECAMY
Tkanina poliestrowa (welurowa) o szerokości 150 cm i gramaturze 220 g/mkw. Tkanina niezwykle trwale i odporne na zabrudzenia, mało gniecąca się. Tkanina nie absorbuje wody (plamoodporna). Cena za 1 metr bieżący szerokości 150 cm. W tkaninach tych dominują kolory gładkie, jednobarwne. Przeznaczone są przede wszystkim na obrusy na stoły konferencyjne.
47 - j. brąz
03 - brąz
45 - bordowy
10 - ciemna zgaszona zieleń
12 - niebieski (zgaszony)
36 - niebieski
01 - rudy
Przed zamówieniem prosimy o sprawdzenie dostępności wybranego koloru. Przy zamówieniu pełnych rolek (ok. 50-60 mb) możliwe inne kolory.

cena: 27 zł+vat/mb
cięcie na mniejsze kawałki za dopłatą

tkanina na stoły konferencyjne

TKANINA BIAŁO CZERWONA


tkanina biało czerwonaTkanina biało czerwona idealna do dekoracji sal. Tkanina poliestrowa, odporna na warunki atmosferyczne. Szerokość 155 cm.

cena: 24,5 zł+vat/mb
cięcie na mniejsze kawałki za dopłatą


Drukuj