Tablica do kancelarii notarialnej

Tablica kancelarii notarialnej. Wymiar i grafika na tablicy wg rozporządzenia (50x35cm.). Stosownie do postanowienia §2 regulaminu wewnętrznego urzędowania kancelarii notarialnej ustala się opisowy wzór tablicy na budynkach, w których znajdują się kancelarie notarialne.

TABLICA KANCELARIA NOTARIALNA

tablica dla notariusza

Nasze tablice notarialne są odporne na warunki atmosferyczne (nawet 100 lat na zewnątrz). Technika emalierska to tradycja, charakteryzuje się estetyką i trwałością. Otwory zabezpieczone mosiądzem. Tablica jest odporna na rozpuszczalniki (można ją wyczyścić w przypadku wandalizmu).

  • materiał: blacha + emalia, tablica wypukła
  • wymiar: 35 x 50 cm
  • tablica dla 2 notariuszy: 51x50 cm
  • termin realizacji: ok. 14 dni liczony do zatwierdzenia projektu
  • sposób montażu: kołki rozporowe (nie dostarczamy)
  • kolorystyka: tło białe, czarne litery.

cena: 440 zł+vat (kolejne nazwisko + 70 zł)

 

ZARZĄDZENIE Nr 4&; Prezesa Krajowej Rady Notarialnej
z dnia 8 listopada 2002 roku.
REGULAMINU WEWNĘTRZNEGO URZĘDOWANIA KANCELARII NOTARIALNEJ

Załącznik Nr 1
Stosownie do postanowienia § 2 regulaminu wewnętrznego urzędowania kancelarii notarialnej ustala się opisowy wzór tablicy na budynkach, w których znajdują się kancelarie notarialne.
1. Tablica dla kancelarii notarialnej winna być wykonana z białego metalu, a litery na niej w kolorze czarnym.
2. Tablica dla kancelarii notarialnej prowadzonej przez jednego notariusza powinna mieć
wymiary: długość – 50 cm, a wysokość – 35 cm.
3. Tablica dla kancelarii notarialnej prowadzonej przez kilku notariuszy powinna mieć długość – 50 cm, a do wysokości, o której mowa w pkt. 2, dodaje się na każde następne imię i nazwisko notariusza 16 cm wysokości tablicy. Na końcu tablicy umieszcza się napis „SPÓŁKA CYWILNA” z literami wysokości – 3 cm.
4. U góry tablicy winien znajdować się wizerunek orła o wysokości – 7 cm, a pod nim napis „KANCELARIA NOTARIALNA” w jednym rzędzie, z liter o wysokości – 3 cm. Pod tym napisem winno być wypisane imię i nazwisko notariusza literami o wysokości ;2,4 cm, a pod spodem napis „NOTARIUSZ” z liter wysokości 4,2 cm.
5. Dopuszcza się stosowanie wewnątrz budynków, w których znajduje się kancelaria notarialna, dodatkowych tablic informacyjnych z tego samego metalu z napisem „NOTARIUSZ” z liter wysokości 4,2 cm i umieszczoną pod nim strzałką kierunkową.
Prezes
Krajowej Rady Notarialnej
(-) Leszek Zabielski


Przepisy dotyczące tablic dla Notariusza


Drukuj